Víkend v kaštieli bude plný prekvapení

Milí priaznivci krásnych slovenských parkov a záhrad, zastavte sa u nás a nadýchajte sa príjemného čerstvého vzduchu. Pod košatými stromami si môžete doplniť energiu a len sa tak dívať na prírodu vôkol našej krupskej pýchy. Užite si chvíle s rodinou v Dolnej Krupej. Tešíme sa na vás.

Víkend v kaštieli bude plný prekvapení

Priestory pred jazerom, Pamätník L. v. Beethovena a ružové záhony budú patriť návštevníkom SNM-Hudobného múzea, ktorí sa zaujímajú o Víkend otvorených parkov a záhrad, už od piatku 25. júna 2021 do nedele 27. júna 2021. Tešiť sa môžete na zaujímavé lektoráty, kde sa dozviete hromadu zaujímavých informácií z histórie kaštieľa, okorenených o všakovaké legendy a typické dedinské klebety. Jednoznačne sa máte načo tešiť.

vikend-otvorenych-parkov-2021-kastiel-dolna-krupa.png

V druhej, rozsiahlejšej časti parku sa po ročnej pauze opäť udejú zázraky. Fantazijný festival pre malých i veľkých Lestival sa po neistých časoch opäť vrátil do Dolnej Krupej. Rozprávkové bytosti, populárni slovenskí speváci a šikovní umelci si pre všetkých zúčastnených pripravili krásny rozprávkový program. Zaspievajte si s Adamom Ďuricom počas sobotného popoludnia alebo si môžete počas nedele zatancovať so Simou Martausovou na jej chytľavé pesničky. Milé deti, tento festival je predovšetkým pre vás, ale vezmite i rodičov, nech sa trochu zabavia a strávia čas v prírode na deke pod stromami.

lestival-2021-program.png

Milí priatelia, sme veľmi radi, že vás opäť môžeme privítať v našom kaštieľskom parku. Nezabúdajte prosím, že park je domovom niekoľkých druhov zvierat a vy ste prišli na návštevu. Chovajte sa prosím tak, aby ste išli príkladom nie len vašim deťom, ale i ľuďom, ktorí na tento fakt občas zabúdajú. Ďakujeme.

Späť na články

2. 9. 2021

4.9. - 5.9. 2021 Hodový program

V Dolnej Krupej sa počas prvého septembrového víkendu hoduje. Počasie nám zatiaľ praje a my veríme, že si to nerozmyslí a spoločne tak budeme hodovať a zabávať sa na bohatom programe. Po vynikajúcom obede predsa každému padne vhod krátka prechádzka k nám do kaštieľa.

9. 8. 2021

22.8. 2021 Trnafčan v kaštieli Dolná Krupá

Pozývame vás na druhé PUTOVANIE ZA POKLADMI v nedeľu 22. augusta o 18:00 hod., keď ponuku netradičnej hudobnej kultúry vystrieda tradičný slovenský folklór v podaní hudobno-tanečného súboru TRNAFČAN.

22. 7. 2021

Koncert skupiny Vrbovskí víťazi

Dňa 26. júla 2021 (už najbližší pondelok) Vás očakávame v našom areáli na koncerte skupiny VRBOVSKÍ VÍŤAZI. Pozrite si náš článok s fotkami z prvého tohtoročného koncertu pod holým nebom v našom kaštieľskom parku. Ďakujeme vám za účasť a tešíme sa na vás nabudúce.